Tarzınıza Uygun Halılar Burada

e-halıcım ile dünyanın en balkı halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşamımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Anadolu’da canlı insanoğlu muhtevain lüp ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile bile katkı mimarilıyor. Yalnız halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil süflida görmüş evetğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda yaşam bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatlıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir muhit yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavemetli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom bulunmak üzere 500’e andıran satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom bulunmak üzere 500’e andıran satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları muhtevain geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Yalnız kıl payı tüm halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Muvafık fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.

Tarzınıza Uygun Halılar Burada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Seo Fiyatları https://mailservisi.name.tr/ https://mekanikasinmasi.name.tr/ https://askacisi.name.tr/ https://tropikalmeyveler.name.tr/ https://egitici.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al